Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Węgorzyno
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

Wyniki głosowań


głosowanie wniosku Radnego Szyłowicza dot. wprowadzenia punktu odczytania interpelacji i zapytań na sesji przyjeto (w. bezwzględna)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
7 7

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek przeciw
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka przeciw
4 Grażyna Kata przeciw
5 Teresa Kuźmińska przeciw
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro przeciw
9 Stanisław Ociepa przeciw
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski przeciw
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk brak (nieobecność)

Głosowanie uchwały w sprawie zmiany statutu Ośrodka Pomocy Społecznej w Węgorzynie przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk brak (nieobecność)

Głosowanie uchwały w sprawie przyjęcia programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Węgorzyno na 2019 rok przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk brak (nieobecność)

Głosowanie uchwały w sprawie zmiany budżetu Gminy Węgorzyno na rok 2019 wraz z autopoprawką Pani Burmistrz przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk brak (nieobecność)

Głosowanie uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Gminy Węgorzyno na lata 2019 – 2026 wraz z autopoprawką Pani Burmistrz przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk brak (nieobecność)

Głosowanie dot. wniosku formalnego Radnego Ociepa o 10 minut przerwy odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
7 0 7

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka przeciw
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska przeciw
7 Anna Łuksza przeciw
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj przeciw
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska przeciw
13 Joanna Stasiak przeciw
14 Bogusław Szyłowicz przeciw
15 Elżbieta Ustyjańczuk brak (nieobecność)

Głosowanie dot. ilości członków Komisji Skarg, Wniosków i Petycji - 5 osób przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk brak (nieobecność)

Głosowanie dot. wyboru członka do Komisji Skarg, Wniosków i Petycji (Pan Radny Zbigniew Białek) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk brak (nieobecność)

Głosowanie dot. wyboru członka do Komisji Skarg, Wniosków i Petycji (Pani Radna Elżbieta Ustyjańczuk) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk brak (nieobecność)

Głosowanie dot. wyboru członka do Komisji Skarg, Wniosków i Petycji (Pan Radny Krzysztof Rególski) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk brak (nieobecność)

Głosowanie dot. wyboru członka do Komisji Skarg, Wniosków i Petycji (Pani Radna Katarzyna Lewandowska) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk brak (nieobecność)

Głosowanie dot. wyboru członka do Komisji Skarg, Wniosków i Petycji (Pani Radna Joanna Stasiak) odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
7 0 7

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek przeciw
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka przeciw
4 Grażyna Kata przeciw
5 Teresa Kuźmińska przeciw
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro przeciw
9 Stanisław Ociepa przeciw
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski przeciw
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk brak (nieobecność)

Głosowanie wniosku Radnej Jagiełka o pozostawienie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji w składzie czteroosobowym odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
7 0 7

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka przeciw
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska przeciw
7 Anna Łuksza przeciw
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj przeciw
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska przeciw
13 Joanna Stasiak przeciw
14 Bogusław Szyłowicz przeciw
15 Elżbieta Ustyjańczuk brak (nieobecność)

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu:
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji:
Ostatnia aktualizacja: