Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Węgorzyno
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

Wyniki głosowań


Głosowanie zmiany porządku obrad dot. wprowadzenia dwóch projektów uchwał oraz zmiany kolejnosci pkt 3 w miejsce pkt 2 przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata brak (nieobecność)
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. ilości członków Komisji Skarg, Wniosków i Petycji - 5 osób przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata brak (nieobecność)
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. zamknięcia listy kandydatów do Komisji Skarg, Wniosków i Petycji przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata brak (nieobecność)
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. wyboru członka do Komisji Skarg, Wniosków i Petycji (Pan Radny Zbigniew Białek) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata brak (nieobecność)
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. wyboru członka do Komisji Skarg, Wniosków i Petycji (Pani Radna Elżbieta Ustyjańczuk) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata brak (nieobecność)
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. wyboru członka do Komisji Skarg, Wniosków i Petycji (Pan Radny Krzysztof Rególski) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata brak (nieobecność)
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. wyboru członka do Komisji Skarg, Wniosków i Petycji (Pani Radna Katarzyna Lewandowska) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata brak (nieobecność)
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. wyboru członka do Komisji Skarg, Wniosków i Petycji (Pani Radna Joanna Stasiak) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
8 6 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek wstrzymał się
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka wstrzymał się
4 Grażyna Kata brak (nieobecność)
5 Teresa Kuźmińska wstrzymał się
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro wstrzymał się
9 Stanisław Ociepa wstrzymał się
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski wstrzymał się
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. wyboru Przewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji (Pan Radny Zbigniew Białek) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
11 3 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata brak (nieobecność)
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska wstrzymał się
13 Joanna Stasiak wstrzymał się
14 Bogusław Szyłowicz wstrzymał się
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. wyboru Wiceprzewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji (Pani Radna Katarzyna Lewandowska) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata brak (nieobecność)
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej oznaczonej numerem ewidencyjnym 49/1 położonej w obrębie nr 0002 – Zwierzynek przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata brak (nieobecność)
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie zarządzenia poboru podatków i opłat w drodze inkasa, określenia inkasentów i wysokości wynagrodzenia za inkaso przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata brak (nieobecność)
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie uchwały w sprawie zmiany budżetu Gminy Węgorzyno na rok 2019 wraz z autopoprawką Pani Burmistrz przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata brak (nieobecność)
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Gminy Węgorzyno na lata 2019 – 2026 wraz z autopoprawką Pani Burmistrz przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata brak (nieobecność)
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie uchwały w sprawie ustalenia przebiegu drogi gminnej przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata brak (nieobecność)
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie uchwały w sprawie zmiany uchwały Rady Miejskiej w Węgorzynie Nr XXXIII/298/2014 z dnia 30 stycznia 2014 roku w sprawie określenia zasad przysługiwania diety dla Przewodniczących organów wykonawczych jednostek pomocniczych Gminy Węgorzyno przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata brak (nieobecność)
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu:
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji:
Ostatnia aktualizacja: