Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Węgorzyno
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

Wyniki głosowań


Głosowanie za wykreśleniem przyjęcia Protokołu z posiedzenia I sesji przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie za wprowadzeniem dodatkowego projektu uchwały do porządku obrad przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie całego porządku obrad po przyjętych przez Radę zmianach przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. ilości członków Komisji Rewizyjnej przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. zamknięcia listy kandyatów przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. wyboru członka do Komisji Rewizyjnej (Radna Joanna Stasiak) odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
7 0 8

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek przeciw
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka przeciw
4 Grażyna Kata przeciw
5 Teresa Kuźmińska przeciw
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro przeciw
9 Stanisław Ociepa przeciw
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski przeciw
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk przeciw

Głosowanie dot. wyboru członka do Komisji Rewizyjnej (Radna Monika Dobrzaniecka) odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
7 0 8

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek przeciw
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka przeciw
4 Grażyna Kata przeciw
5 Teresa Kuźmińska przeciw
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro przeciw
9 Stanisław Ociepa przeciw
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski przeciw
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk przeciw

Głosowanie dot. wyboru członka do Komisji Rewizyjnej (Radny Stanisław Ociepa) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 1

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska przeciw
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. wyboru członka do Komisji Rewizyjnej (Radna Grażyna Kata) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 1

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska przeciw
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. wyboru członka do Komisji Rewizyjnej (Radna Teresa Kuźmińska) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 1

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska przeciw
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. wyboru członka do Komisji Rewizyjnej (Radny Dominik Raj) odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
7 0 8

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek przeciw
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka przeciw
4 Grażyna Kata przeciw
5 Teresa Kuźmińska przeciw
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro przeciw
9 Stanisław Ociepa przeciw
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski przeciw
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk przeciw

Głosowanie dot. wyboru członka do Komisji Rewizyjnej (Radna Maria Sławska) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. wyboru członka do Komisji Rewizyjnej (Radna Anna Łuksza) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. wyboru Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej (Radny Stanisław Ociepa) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
9 0 6

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka przeciw
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza przeciw
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj przeciw
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska przeciw
13 Joanna Stasiak przeciw
14 Bogusław Szyłowicz przeciw
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. wyboru Zastępcy Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej (Radna Anna Łuksza) odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
5 0 10

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek przeciw
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka przeciw
4 Grażyna Kata przeciw
5 Teresa Kuźmińska przeciw
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza przeciw
8 Jan Mazuro przeciw
9 Stanisław Ociepa przeciw
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski przeciw
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz przeciw
15 Elżbieta Ustyjańczuk przeciw

Głosowanie dot. wyboru Zastępcy Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej (Radna Grażyna Kata) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
12 0 3

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj przeciw
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska przeciw
13 Joanna Stasiak przeciw
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie uchwały w sprawie powołania Komisji Rewizyjnej przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. ilości członków Komisji Skarg, Wniosków i Petycji przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. zamknięcia listy kandyatów do Komisji Skarg Wniosków i Petycji przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. wyboru członka do Komisji Skarg, Wniosków i Petycji (Radna Joanna Stasiak) odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
7 0 8

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek przeciw
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka przeciw
4 Grażyna Kata przeciw
5 Teresa Kuźmińska przeciw
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro przeciw
9 Stanisław Ociepa przeciw
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski przeciw
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk przeciw

Głosowanie dot. wyboru członka do Komisji Skarg, Wniosków i Petycji (Radna Monika Dobrzaniecka) odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
7 0 8

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek przeciw
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka przeciw
4 Grażyna Kata przeciw
5 Teresa Kuźmińska przeciw
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro przeciw
9 Stanisław Ociepa przeciw
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski przeciw
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk przeciw

Głosowanie dot. wyboru członka do Komisji Skarg, Wniosków i Petycji (Radny Zbigniew Białek) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
11 0 4

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj przeciw
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska przeciw
13 Joanna Stasiak przeciw
14 Bogusław Szyłowicz przeciw
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. wyboru członka do Komisji Skarg, Wniosków i Petycji (Radny Krzysztof Rególski) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
12 0 3

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj przeciw
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska przeciw
13 Joanna Stasiak przeciw
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. wyboru członka do Komisji Skarg, Wniosków i Petycji (Radna Elżbieta Ustyjańczuk) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
13 0 2

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj przeciw
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska przeciw
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. wyboru członka do Komisji Skarg, Wniosków i Petycji (Radna Katarzyna Lewandowska) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. wniosku o pozostawienie składu ilościowego członków Komisji Skarg, Wniosków i Petycji - 4 osóby przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
8 1 6

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka przeciw
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska wstrzymał się
7 Anna Łuksza przeciw
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj przeciw
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska przeciw
13 Joanna Stasiak przeciw
14 Bogusław Szyłowicz przeciw
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. zamknięcia listy kandydatów na Przewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. wyboru Przewodniczącego do Komisji Skarg, Wniosków i Petycji (Radna Katarzyna Lewandowska) odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
6 1 8

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek przeciw
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka przeciw
4 Grażyna Kata przeciw
5 Teresa Kuźmińska przeciw
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza wstrzymał się
8 Jan Mazuro przeciw
9 Stanisław Ociepa przeciw
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski przeciw
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk przeciw

Głosowanie dot. wyboru Przewodniczącego do Komisji Skarg, Wniosków i Petycji (Radny Zbigniew Białek) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
10 1 4

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza wstrzymał się
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj przeciw
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska przeciw
13 Joanna Stasiak przeciw
14 Bogusław Szyłowicz przeciw
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. wyboru Zastępcy Przewodniczącego do Komisji Skarg, Wniosków i Petycji (Radna Katarzyna Lewandowska) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. podjęcia uchwały w sprawie powołania Komisji Skarg, Wniosków i Petycji przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
8 7 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka wstrzymał się
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska wstrzymał się
7 Anna Łuksza wstrzymał się
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj wstrzymał się
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska wstrzymał się
13 Joanna Stasiak wstrzymał się
14 Bogusław Szyłowicz wstrzymał się
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Wniosek dot. ilosci członków Komisji Budżetowo - Gospodarczej - 7 osób odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
7 0 7

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek przeciw
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka przeciw
4 Grażyna Kata brak (nieobecność)
5 Teresa Kuźmińska przeciw
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro przeciw
9 Stanisław Ociepa przeciw
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski przeciw
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk przeciw

Wniosek dot. ilosci członków Komisji Budżetowo - Gospodarczej - 5 osób odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
7 0 7

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka przeciw
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata brak (nieobecność)
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska przeciw
7 Anna Łuksza przeciw
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj przeciw
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska przeciw
13 Joanna Stasiak przeciw
14 Bogusław Szyłowicz przeciw
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Wniosek dot. ilosci członków Komisji Społeczno - Oświatowej - 7 osób odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
7 0 7

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek przeciw
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka przeciw
4 Grażyna Kata brak (nieobecność)
5 Teresa Kuźmińska przeciw
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro przeciw
9 Stanisław Ociepa przeciw
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski przeciw
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk przeciw

Wniosek dot. ilosci członków Komisji Społeczno - Oświatowej - 5 osób odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
7 0 7

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka przeciw
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata brak (nieobecność)
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska przeciw
7 Anna Łuksza przeciw
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj przeciw
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska przeciw
13 Joanna Stasiak przeciw
14 Bogusław Szyłowicz przeciw
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie uchwały w sprawie utworzenia Żłobka w Węgorzynie wraz z autopoprawką Pani Burmistrz przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata brak (nieobecność)
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie uchwały dot. zmiany budżetu Gminy Węgorzyno na rok 2018 wraz z autopoprawką Pani Burmistrz przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata brak (nieobecność)
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie wniosku dot. obniżenia dodatku specjalnego do 20% odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
3 4 7

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek przeciw
2 Monika Dobrzaniecka wstrzymał się
3 Halina Jagiełka przeciw
4 Grażyna Kata brak (nieobecność)
5 Teresa Kuźmińska przeciw
6 Katarzyna Lewandowska wstrzymał się
7 Anna Łuksza wstrzymał się
8 Jan Mazuro przeciw
9 Stanisław Ociepa przeciw
10 Dominik Raj wstrzymał się
11 Krzysztof Rególski przeciw
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk przeciw

Głosowanie projektu uchwały w sprawie wynagrodzenia Burmistrza Węgorzyna przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
9 2 3

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata brak (nieobecność)
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska wstrzymał się
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj wstrzymał się
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska przeciw
13 Joanna Stasiak przeciw
14 Bogusław Szyłowicz przeciw
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie uchwały w sprawie wyznaczenia przedstawiciela Gminy Węgorzyno do Zgromadzenia Związku Miast i Gmin Pojezierza Drawskiego przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata brak (nieobecność)
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. ilości członków Komisji Budżetowo - Gospodarczej - 7 osób odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
6 0 8

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek przeciw
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka przeciw
4 Grażyna Kata przeciw
5 Teresa Kuźmińska przeciw
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro przeciw
9 Stanisław Ociepa przeciw
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski przeciw
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak brak (nieobecność)
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk przeciw

Głosowanie dot. ilości członków Komisji Budżetowo - Gospodarczej - 5 osób przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
8 0 6

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka przeciw
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska przeciw
7 Anna Łuksza przeciw
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj przeciw
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska przeciw
13 Joanna Stasiak brak (nieobecność)
14 Bogusław Szyłowicz przeciw
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie wniosku formalnego dot. 5 minutowej przerwy przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
8 5 1

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka przeciw
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska wstrzymał się
7 Anna Łuksza wstrzymał się
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj wstrzymał się
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska wstrzymał się
13 Joanna Stasiak brak (nieobecność)
14 Bogusław Szyłowicz wstrzymał się
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. zamknięcia listy kandyatów członków Komisji Budżetowo - Gospodarczej przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak brak (nieobecność)
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. wyboru członka do Komisji Budżetowo - Gospodarczej (Radna Anna Łuksza) odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
6 0 8

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek przeciw
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka przeciw
4 Grażyna Kata przeciw
5 Teresa Kuźmińska przeciw
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro przeciw
9 Stanisław Ociepa przeciw
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski przeciw
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak brak (nieobecność)
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk przeciw

Głosowanie dot. wyboru członka do Komisji Budżetowo - Gospodarczej (Radny Bogusław Szyłowicz) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak brak (nieobecność)
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. wyboru członka do Komisji Budżetowo - Gospodarczej (Radny Dominik Raj) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak brak (nieobecność)
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. wyboru członka do Komisji Budżetowo - Gospodarczej (Radny Zbigniew Białek) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak brak (nieobecność)
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. wyboru członka do Komisji Budżetowo - Gospodarczej (Radna Elżbieta Ustyjańczuk) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak brak (nieobecność)
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. wyboru członka do Komisji Budżetowo - Gospodarczej (Radny Stanisław Ociepa) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak brak (nieobecność)
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. wyboru członka do Komisji Budżetowo - Gospodarczej (Radna Maria Sławska) odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
6 1 7

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek przeciw
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka przeciw
4 Grażyna Kata wstrzymał się
5 Teresa Kuźmińska przeciw
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro przeciw
9 Stanisław Ociepa przeciw
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski przeciw
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak brak (nieobecność)
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk przeciw

Głosowanie dot. wyboru Przewodniczącego Komisji Budżetowo - Gospodarczej (Radny Zbigniew Białek) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
12 0 2

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza przeciw
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska przeciw
13 Joanna Stasiak brak (nieobecność)
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. ilości członków Komisji Społeczno - Oświatowej - 7 osób odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
6 0 8

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek przeciw
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka przeciw
4 Grażyna Kata przeciw
5 Teresa Kuźmińska przeciw
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro przeciw
9 Stanisław Ociepa przeciw
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski przeciw
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak brak (nieobecność)
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk przeciw

Głosowanie dot. ilości członków Komisji Społeczno - Oświatowej - 5 osób przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
8 1 5

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka przeciw
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska wstrzymał się
7 Anna Łuksza przeciw
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj przeciw
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska przeciw
13 Joanna Stasiak brak (nieobecność)
14 Bogusław Szyłowicz przeciw
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. zamknięcia listy kandyatów członków Komisji Społeczno - Oświatowej przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak brak (nieobecność)
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. wyboru członka do Komisji Społeczno - Oświatowej (Radna Halina Jagiełka) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
9 5 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka wstrzymał się
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska wstrzymał się
7 Anna Łuksza wstrzymał się
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj wstrzymał się
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska wstrzymał się
13 Joanna Stasiak brak (nieobecność)
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. wyboru członka do Komisji Społeczno - Oświatowej (Radna Grażyna Kata) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
11 3 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj wstrzymał się
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska wstrzymał się
13 Joanna Stasiak brak (nieobecność)
14 Bogusław Szyłowicz wstrzymał się
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. wyboru członka do Komisji Społeczno - Oświatowej (Radna Teresa Kuźmińska) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
10 3 1

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka wstrzymał się
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj wstrzymał się
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska przeciw
13 Joanna Stasiak brak (nieobecność)
14 Bogusław Szyłowicz wstrzymał się
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. wyboru członka do Komisji Społeczno - Oświatowej (Radny Krzysztof Rególski) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
8 6 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka wstrzymał się
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska wstrzymał się
7 Anna Łuksza wstrzymał się
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj wstrzymał się
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska wstrzymał się
13 Joanna Stasiak brak (nieobecność)
14 Bogusław Szyłowicz wstrzymał się
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. wyboru członka do Komisji Społeczno - Oświatowej (Radna Katarzyna Lewandowska) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
12 2 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza wstrzymał się
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak brak (nieobecność)
14 Bogusław Szyłowicz wstrzymał się
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Głosowanie dot. wyboru członka do Komisji Społeczno - Oświatowej (Radna Joanna Stasiak) odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
4 4 6

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek przeciw
2 Monika Dobrzaniecka wstrzymał się
3 Halina Jagiełka przeciw
4 Grażyna Kata wstrzymał się
5 Teresa Kuźmińska wstrzymał się
6 Katarzyna Lewandowska wstrzymał się
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro przeciw
9 Stanisław Ociepa przeciw
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski przeciw
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak brak (nieobecność)
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk przeciw

Głosowanie dot. wyboru członka do Komisji Społeczno - Oświatowej (Radna Maria Sławska) odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
5 3 6

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek przeciw
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka wstrzymał się
4 Grażyna Kata wstrzymał się
5 Teresa Kuźmińska przeciw
6 Katarzyna Lewandowska wstrzymał się
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro przeciw
9 Stanisław Ociepa przeciw
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski przeciw
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak brak (nieobecność)
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk przeciw

Głosowanie dot. wyboru członka do Komisji Społeczno - Oświatowej (Radna Monika Dobrzaniecka) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
6 3 5

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek przeciw
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka wstrzymał się
4 Grażyna Kata wstrzymał się
5 Teresa Kuźmińska przeciw
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro przeciw
9 Stanisław Ociepa przeciw
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski przeciw
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak brak (nieobecność)
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk wstrzymał się

Głosowanie dot. wyboru członka do Komisji Społeczno - Oświatowej (Radna Anna Łuksza) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
5 7 2

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek przeciw
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka wstrzymał się
4 Grażyna Kata przeciw
5 Teresa Kuźmińska wstrzymał się
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza wstrzymał się
8 Jan Mazuro wstrzymał się
9 Stanisław Ociepa wstrzymał się
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski wstrzymał się
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak brak (nieobecność)
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk wstrzymał się

Głosowanie dot. wyboru Przewodniczącego Komisji Społeczno - Oświatowej (Radna Halina Jagiełka) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
11 3 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka wstrzymał się
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska za
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj wstrzymał się
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska wstrzymał się
13 Joanna Stasiak brak (nieobecność)
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu:
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji:
Ostatnia aktualizacja: