Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Węgorzyno
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

Wyniki głosowań


wniosku Radnego Szyłowicza dot. wprowadzenia punktu odczytania interpelacji przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
8 6

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek przeciw
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka przeciw
4 Grażyna Kata przeciw
5 Teresa Kuźmińska przeciw
6 Katarzyna Lewandowska brak (nieobecność)
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro przeciw
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski przeciw
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

głosowanie dot. zmiany wieloletniej prognozy finansowej Gminy Węgorzyno na lata 2019 – 2026 przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska brak (nieobecność)
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

głosowanie dot. zaciągnięcia długoterminowej pożyczki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie - druk nr 13 przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska brak (nieobecność)
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

głosowanie dot. zarządzenia wyborów organów jednostek pomocniczych (15 Sołectw) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska brak (nieobecność)
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

głosowanie dot. zarządzenia wyborów organów jednostek pomocniczych (4 Sołectwa) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska brak (nieobecność)
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

głosowanie dot. zmiany uchwały Nr XLII/451/2002 z 10 października 2002 r. w sprawie nadania statutu jednostkom pomocniczych – sołectwom położonym na terenie Gminy Węgorzyno przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska brak (nieobecność)
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

głosowanie dot. zmiany uchwały Nr V/43/2007 z 10 marca 2007 roku w sprawie nadania statutu jednostkom pomocniczym – sołectwom położonym na terenie Gminy Węgorzyno przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska brak (nieobecność)
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

głosowanie dot. zmiany uchwały Nr VII/53/2015 z 27 maja 2015 roku w sprawie uchwalenia Statutu Osiedla Węgorzyno przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska brak (nieobecność)
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

głosowanie dot. wyrażenia zgody na zamianę nieruchomości niezabudowanej położonych w obrębie nr 0001 i 0003 – miasta Węgorzyno odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
0 4 10

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek przeciw
2 Monika Dobrzaniecka wstrzymał się
3 Halina Jagiełka przeciw
4 Grażyna Kata wstrzymał się
5 Teresa Kuźmińska przeciw
6 Katarzyna Lewandowska brak (nieobecność)
7 Anna Łuksza przeciw
8 Jan Mazuro przeciw
9 Stanisław Ociepa przeciw
10 Dominik Raj przeciw
11 Krzysztof Rególski przeciw
12 Maria Sławska wstrzymał się
13 Joanna Stasiak przeciw
14 Bogusław Szyłowicz wstrzymał się
15 Elżbieta Ustyjańczuk przeciw

głosowanie dot . wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej oznaczonej numerem ewidencyjnym 1252/4 położonej w obrębie nr 0001 – miasto Węgorzyno przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
13 1 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska brak (nieobecność)
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz wstrzymał się
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

głosowanie dot. wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej oznaczonej numerem ewidencyjnym 1252/5 położonej w obrębie nr 0001 – miasto Węgorzyno przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska brak (nieobecność)
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

głosowanie dot. ustalenia kierunków działania Burmistrza w zakresie podziału działki nr 2/1 w obrębie Kąkolewice będącej własnością osoby fizycznej w celu uregulowania granic działki będącej własnością Gminy Węgorzyno nr 2/3 w obrębie Kąkolewice przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska brak (nieobecność)
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

głosowanie dot. wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych położonych w obrębie nr 0008 – Połchowo Węgorzyno przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska brak (nieobecność)
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

głosowanie dot. zaciągnięcia długoterminowego kredytu bankowego w 2019 roku przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
13 1 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka wstrzymał się
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska brak (nieobecność)
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

głosowanie dot. zaciągnięcia długoterminowej pożyczki w Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie (druk nr 14) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska brak (nieobecność)
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

głosowanie dot. zaciągnięcia długoterminowej pożyczki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie ( druk nr 15) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska brak (nieobecność)
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

głosowanie dot. zatwierdzenia planu pracy Komisji Budżetowo – Gospodarczej Rady Miejskiej w Węgorzynie na 2019 rok przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska brak (nieobecność)
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

głosowanie dot. zatwierdzenia planu pracy Komisji Społeczno – Oświatowej Rady Miejskiej w Węgorzynie na 2019 rok przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska brak (nieobecność)
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

głosowanie dot. zatwierdzenia planu pracy Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Węgorzynie na 2019 rok przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska brak (nieobecność)
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

głosowanie dot. ilości członków Komisji Skarg, Wniosków i Petycji - 5 osób przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska brak (nieobecność)
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

głosowanie dot. członka Komisji Skarg, Wniosków i Petycji (Radna Elżbieta Ustyjańczuk) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska brak (nieobecność)
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

głosowanie dot. członka Komisji Skarg, Wniosków i Petycji (Radny Zbigniew Białek) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
11 3 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka wstrzymał się
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska brak (nieobecność)
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska wstrzymał się
13 Joanna Stasiak wstrzymał się
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

głosowanie dot. członka Komisji Skarg, Wniosków i Petycji (Radny Krzysztof Rególski) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska brak (nieobecność)
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

głosowanie dot. członka Komisji Skarg, Wniosków i Petycji (Radna Joanna Stasiak) odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
6 0 8

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek przeciw
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka przeciw
4 Grażyna Kata przeciw
5 Teresa Kuźmińska przeciw
6 Katarzyna Lewandowska brak (nieobecność)
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro przeciw
9 Stanisław Ociepa przeciw
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski przeciw
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk przeciw

głosowanie dot. członka Komisji Skarg, Wniosków i Petycji (Radna Katarzyna Lewandowska) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zbigniew Białek za
2 Monika Dobrzaniecka za
3 Halina Jagiełka za
4 Grażyna Kata za
5 Teresa Kuźmińska za
6 Katarzyna Lewandowska brak (nieobecność)
7 Anna Łuksza za
8 Jan Mazuro za
9 Stanisław Ociepa za
10 Dominik Raj za
11 Krzysztof Rególski za
12 Maria Sławska za
13 Joanna Stasiak za
14 Bogusław Szyłowicz za
15 Elżbieta Ustyjańczuk za

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu:
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji:
Ostatnia aktualizacja: